Contact

Algemeen directeur
Erik Schut
e.j.schut@jonker-schut.nl
Commercieel directeur
Patrick Krebbekx
patrickk@jonker-schut.nl
Productie
Gert Weijland
productie@jonker-schut.nl
Logistiek
Arjo Slotboom
logistiek@jonker-schut.nl
Transport
Marty van Lagen
transport@jonker-schut.nl
Kwaliteit
Jan Lukkes
kwaliteit@jonker-schut.nl
Administratie
Jan Stelpstra
administratie@jonker-schut.nl
Technische dienst
Minko Douma
technischedienst@jonker-schut.nl
ICT
Albert van de Ridder
ict@jonker-schut.nl

 

Jonker & Schut BV
Harselaarseweg 33
3771 MA Barneveld
Tel +31 (0)342 425 010
info@jonker-schut.nl
http://www.jonker-schut.nl

 

Maatwerk | Zuivelproducten

Naast diverse standaardoplossingen leveren wij maatwerk. Ook wanneer dit de nodige investeringen met zich meebrengt. Wanneer bepaalde productiestappen aan ons uitbesteed worden, nemen we de verantwoordelijkheid en maken wij de vaste kosten van onze klant variabel. Waar nodig passen we een productielijn aan of we ontwikkelen en installeren een nieuwe productielijn voor het verwerken van zuivelproducten in poeder of desgewenst andere type producten. De benodigde halffabricaten leveren we op maat en 'just in time'.   Maatwerk...

Transport & Logistiek

Bij ons kunt u terecht voor een totaalpakket: productie, opslag en transport in één keer...

Zuivelproducten (poeder)

U zoekt een betrouwbare specialist voor poedervormige zuivelproducten? Jonker & Schut helpt u graag. Via...

Zuivelproducten verwerking

U vraagt, wij produceren. In onze productielijnen worden uw poedervormige zuivelproducten onder speciale condities verbulkt,...